Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Porada agrotechniczna: 22 395 66 66

Programy ochrony 2018
Cumullus Farm 2018

Według danych GUS, w Polsce ponad połowa gospodarstw rolnych uprawia ziemniaki, a powierzchnia uprawy to około 300 tys. ha. Na rynku zostają profesjonalne gospodarstwa o większym areale uprawy.

Ziemniaki uprawia się do bezpośredniego spożycia oraz jako surowiec dla przemysłu spożywczego, skrobiowego i gorzelnictwa. Niezależnie od kierunku uprawy, czy areału, na którym ziemniaki są uprawiane zagrożenia są takie same: chwasty, szkodniki oraz choroby.

Wzrastające wymagania co do jakości ziemniaków jako towaru konsumpcyjnego czy na przerób technologiczny wymuszają na producentach stosowania dobrej ochrony.

Technologia ochrony ziemniaka

Kliknij grafikę technologii, aby ją powiększyć.

ziemniak technologia 2018

Program ochrony ziemniaka 2018

Poniżej prezentujemy Program ochrony ziemniaka 2018 do obejrzenia online, w technologii Flash. Najlepszą jakość oglądania publikacji uzyskuje się w trybie pełnoekranowym. Wyjść z tego trybu można zawsze po naciśnięciu odpowiedniej ikony bądź naciśnięciu klawisza Escape (ESC) na klawiaturze.

Jeśli Twoje urządzenie nie obsługuje technologii Flash lub nie wyświetla Programu ochrony prawidłowo kliknij tutaj: Program ochrony ziemniaka 2018

Instrukcja obsługi

Poniżej znajdziesz opis przycisków wykorzystywanych do przeglądania publikacji.

Dodatkowe informacje:
W każdej chwili możesz przejść do dowolnej części publikacji klikając ikonę SPIS TREŚCI a następnie z listy wybierając interesującą Cię pozycję.
Powiększać obraz możesz za pomocą odpowiednich ikon a także poprzez dwukrotne kliknięcie lewym przyciskiem myszy.
Tryb pełnoekranowy jest najwygodniejszą formą przeglądania publikacji, włączysz go używając odpowiedniej ikony. Wyjść z trybu pełnoekranowego możesz zawsze przez naciśnięcie klawisza ESC (Escape) lub odpowiedniej ikony.

Kontakt

Sienna 39,
00-121 Warszawa
22 395 66 60
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze produkty

 

  •  
  •  
  •