Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Porada agrotechniczna: 22 395 66 66

Programy ochrony 2018
Cumullus Farm 2018

Uprawa rzepaku ozimego to wyzwanie dla każdego rolnika. Oczywiście podstawą prawidłowo prowadzonej plantacji jest agrotechnika, dzięki której stworzone są optymalne warunki wzrostu i rozwoju roślin. Lecz obecnie nawet najlepsza agrotechnika nie wyeliminuje zagrożeń, z jakimi rośliny rzepaku ozimego mogą spotkać się w czasie całego okresu wegetacyjnego.

Zagrożenia, które nie są wyeliminowane na czas, powodują straty ilościowe i jakościowe plonu.

Główne zagrożenia to:

  • chwasty,
  • szkodniki,
  • choroby.

Technologia ochrony rzepaku ozimego

Kliknij grafikę technologii, aby ją powiększyć.

technologia ochrony rzepaku 2018

Program ochrony rzepaku ozimego 2018

Poniżej prezentujemy Program ochrony rzepaku ozimego 2018 do obejrzenia online, w technologii Flash. Najlepszą jakość oglądania publikacji uzyskuje się w trybie pełnoekranowym. Wyjść z tego trybu można zawsze po naciśnięciu odpowiedniej ikony bądź naciśnięciu klawisza Escape (ESC) na klawiaturze.

Jeśli Twoje urządzenie nie obsługuje technologii Flash lub nie wyświetla Programu ochrony prawidłowo kliknij tutaj: Program ochrony rzepaku 2018

Instrukcja obsługi

Poniżej znajdziesz opis przycisków wykorzystywanych do przeglądania publikacji.

Dodatkowe informacje:
W każdej chwili możesz przejść do dowolnej części publikacji klikając ikonę SPIS TREŚCI a następnie z listy wybierając interesującą Cię pozycję.
Powiększać obraz możesz za pomocą odpowiednich ikon a także poprzez dwukrotne kliknięcie lewym przyciskiem myszy.
Tryb pełnoekranowy jest najwygodniejszą formą przeglądania publikacji, włączysz go używając odpowiedniej ikony. Wyjść z trybu pełnoekranowego możesz zawsze przez naciśnięcie klawisza ESC (Escape) lub odpowiedniej ikony.

Kontakt

Sienna 39,
00-121 Warszawa
22 395 66 60
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze produkty

 

  •  
  •  
  •