Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Porada agrotechniczna: 22 395 66 66

Programy ochrony 2018
Cumullus Farm 2018

Uprawa buraka cukrowego nie jest łatwa, lecz w gospodarstwie rolnym może przynosić relatywnie wysokie dochody. Oprócz znaczenia ekonomicznego burak cukrowy ma również znaczenie przyrodnicze, będąc istotnym elementem w płodozmianie.

Zmienność warunków klimatycznych, glebowych oraz organizacyjnych powoduje, że nie ma jednej uniwersalnej metody uprawy i ochrony, którą można polecić wszystkim. Istotne jest przedstawienie różnych możliwości, tak aby rolnik – plantator na podstawie własnej wiedzy i własnego doświadczenia mógł wybrać te, które jego zdaniem będą najkorzystniejsze w danych warunkach.

Chwasty, szkodniki i choroby występujące na plantacji buraków cukrowych mogą w istotny sposób obniżyć plon, a w wyjątkowych sytuacjach spowodować jego całkowitą utratę.

Technologia ochrony buraka cukrowego

Kliknij grafikę technologii, aby ją powiększyć.

Technologia nalistna 2018 Technologia doglebowo-nalistna 2018

Program ochrony buraka cukrowego 2018

Poniżej prezentujemy Program ochrony buraka cukrowego 2018 do obejrzenia online, w technologii Flash. Najlepszą jakość oglądania publikacji uzyskuje się w trybie pełnoekranowym. Wyjść z tego trybu można zawsze po naciśnięciu odpowiedniej ikony bądź naciśnięciu klawisza Escape (ESC) na klawiaturze.

Jeśli Twoje urządzenie nie obsługuje technologii Flash lub nie wyświetla Programu ochrony prawidłowo kliknij tutaj: Program ochrony buraka cukrowego 2018

Instrukcja obsługi

Poniżej znajdziesz opis przycisków wykorzystywanych do przeglądania publikacji.

Dodatkowe informacje:
W każdej chwili możesz przejść do dowolnej części publikacji klikając ikonę SPIS TREŚCI a następnie z listy wybierając interesującą Cię pozycję.
Powiększać obraz możesz za pomocą odpowiednich ikon a także poprzez dwukrotne kliknięcie lewym przyciskiem myszy.
Tryb pełnoekranowy jest najwygodniejszą formą przeglądania publikacji, włączysz go używając odpowiedniej ikony. Wyjść z trybu pełnoekranowego możesz zawsze przez naciśnięcie klawisza ESC (Escape) lub odpowiedniej ikony.

Kontakt

Sienna 39,
00-121 Warszawa
22 395 66 60
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze produkty

 

  •  
  •  
  •