Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Porada agrotechniczna: 22 395 66 66

Programy ochrony 2018
Cumullus Farm 2018

Polska jest jednym z najważniejszych producentów jabłek w Europie. Sady jabłoniowe na największych obszarach uprawia się w województwie mazowieckim, łódzkim, lubelskim i świętokrzyskim. Tam też uzyskuje się największe zbiory jabłek.

Sadownictwo w Polsce ulega ciągłym zmianom, idącym w kierunku koncentracji i specjalizacji produkcji. Sadownicy postawili na innowacyjność i poprawę całej infrastruktury, modernizując sady i wprowadzając nowe odmiany.

Pod względem wielkości areału uprawy najważniejsze odmiany to: Idared, Jonagold, Szampion, Golden Delicious, Gala, Ligol, Gloster.

W Polsce 41% całej produkcji owoców przeznaczana jest do przemysłu, zaś niecałe 60% stanowią jabłka konsumpcyjne. Na rynek krajowy trafi a corocznie ok. 500 tys. ton owoców, a na eksport około 1/3 całkowitej produkcji.

Intensywna produkcja owoców wymaga od sadowników dużej wiedzy i stosowania odpowiednich produktów w celu uzyskania wysokich plonów owoców dobrej jakości.

Technologia ochrony jabłoni

Kliknij grafikę technologii, aby ją powiększyć.

jabłoń technologia 2018

Program ochrony sadów 2018

Poniżej prezentujemy Program ochrony sadów 2018 do obejrzenia online, w technologii Flash. Najlepszą jakość oglądania publikacji uzyskuje się w trybie pełnoekranowym. Wyjść z tego trybu można zawsze po naciśnięciu odpowiedniej ikony bądź naciśnięciu klawisza Escape (ESC) na klawiaturze.

Jeśli Twoje urządzenie nie obsługuje technologii Flash lub nie wyświetla Programu ochrony prawidłowo kliknij tutaj: Program ochrony sadów 2018

Instrukcja obsługi

Poniżej znajdziesz opis przycisków wykorzystywanych do przeglądania publikacji.

Dodatkowe informacje:
W każdej chwili możesz przejść do dowolnej części publikacji klikając ikonę SPIS TREŚCI a następnie z listy wybierając interesującą Cię pozycję.
Powiększać obraz możesz za pomocą odpowiednich ikon a także poprzez dwukrotne kliknięcie lewym przyciskiem myszy.
Tryb pełnoekranowy jest najwygodniejszą formą przeglądania publikacji, włączysz go używając odpowiedniej ikony. Wyjść z trybu pełnoekranowego możesz zawsze przez naciśnięcie klawisza ESC (Escape) lub odpowiedniej ikony.

Kontakt

Sienna 39,
00-121 Warszawa
22 395 66 60
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze produkty

 

  •  
  •  
  •