Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Porada agrotechniczna: 22 395 66 66

Programy ochrony 2018
rolnicy

W ADAMA koncentracja na potrzebach rolników i rozumienie ich to punkt wyjścia wszystkich podejmowanych przez nas działań.

Naszym celem jest świat, w którym każdy ma zapewniony dostęp do żywności, a rolnicy są spełnieni i usatysfakcjonowani swoją pracą. Brzmi jak bajka? Wielu skrycie podziela tę wizję, którą my po prostu realizujemy. Jak?

Stawiamy na proste rozwiązania

Rolnictwo jest skomplikowane i pełne wyzwań. Aby je upraszczać współpracujemy z rolnikami, dystrybutorami i szeroką społecznością rolniczą. Interesują nas tylko te drogi, dzięki którym dostarczamy rozwiązań innowacyjnych, ale zarazem prostych i praktycznych, zarówno w obszarze ochrony roślin jak i wykraczających poza ten obszar.

Pomagamy rolnikom wzrastać

Rolnictwo nie ogranicza się wyłącznie do pola i uprawy. Wspieramy rolników również w ich działaniach biznesowych, od siewu do sprzedaży; w codziennej pracy na polu, ale też w pracy na rzecz ich rodzin; pomagamy w procesie podnoszenia statusu tego zawodu w społeczeństwie.

Łączymy ludzi

Naszym celem jest budowanie szczerych i bliskich relacji z rolnikami. Chcemy być pomocni, „pod ręką”. Dlatego korzystamy z technologii cyfrowej i tworzymy sieć, dzięki której szybko możemy docierać z informacjami, rozwiązaniami i wsparciem.

Otwieramy się na nowe możliwości

Zdajemy sobie sprawę, że rolnictwo musi się stale rozwijać. Dlatego nasz rozwój na rynkach całego świata jest odpowiedzią na tę potrzebę rolnictwa. W praktyce przekłada się on na innowacyjne, a zarazem proste rozwiązania pomocne rolnikom.

Opieramy się na naszym dziedzictwie

Tak jak na początku istnienia naszej organizacji, tak i obecnie pracownicy ADAMA wspierają rolników z pasją i oddaniem, aby umożliwić im rozwój z korzyścią dla naszego kraju i całego świata.

 

Kontakt

Sienna 39,
00-121 Warszawa
22 395 66 60
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze produkty

 

  •  
  •  
  •