Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Porada agrotechniczna: 22 395 66 66

Programy ochrony 2018
Cumullus Farm 2017

Uprzejmie informujemy, że w celu usprawnienia przekazywania nagród w Programie Partnerskim Cumullus Farm na rok 2017, ADAMA Polska wprowadziła zmiany do regulaminu programu dotyczące terminów nadsyłania kopii faktur za dokonane zakupy. Zmiany te znajdą Państwo w aneksie do Regulaminu Programu Cumullus Farm.

Kliknij aby pobrać aneks do Regulaminu

Proponujemy Państwu nowe przedziały czasowe nadsyłania kopii faktur, co usprawni proces naliczania nagród, a Państwa karta Cumullus Farm będzie na bieżąco zasilana środkami.

Nowe terminy przekazywania kopii faktur:

 • Zakupy dokonane od 1 listopada 2016 r. do 31 maja 2017 r.
  Przekazywanie kopii faktur do 16 czerwca 2017 r.
 • Zakupy dokonane od 1 czerwca 2017 r. do 31 sierpnia 2017 r.
  Przekazywanie kopii faktur do 15 września 2017 r.
 • Zakupy dokonane od 1 września 2017 r. do 15 października 2017 r.
  Przekazywanie kopii faktur do 22 października 2017 r.

Wydanie nagród poprzez doładowanie karty MasterCard Uczestnika Promocji nastąpi po przekazaniu kopii dowodów dokonania zakupu, nie później niż do dnia 15 stycznia 2018 r.

Zakupy dokonane po 15 października 2017 r. będą rozliczane w ramach programu Cumullus Farm 2018.

Serdecznie prosimy o uwzględnienie nowych dat przesyłania kopii faktur, gdyż dokumenty dostarczone po tych terminach nie będą mogły być brane pod uwagę przy naliczaniu nagród.

O nadchodzących terminach nadsyłania dokumentów pozwolimy sobie przypominać Państwu drogą telefoniczną lub mailową.

Przypominamy, że kopie faktur można przekazywać poprzez:

 • przekazanie ich naszemu przedstawicielowi terenowemu,
 • przesłanie pocztą na nasz adres (decyduje data stempla pocztowego),
 • przesłanie pocztą elektroniczną na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Naszym celem jest oferowanie Państwu jak najlepszych zasad współpracy, temu też mają służyć wprowadzone zmiany. Jesteśmy przekonani, że wpłyną one korzystnie na realizację Partnerskiego Programu Cumullus Farm i spotkają się z Państwa przychylnością. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami terenowymi, którzy służyć będą Państwu wszelką pomocą.

Kontakt

Sienna 39,
00-121 Warszawa
22 395 66 60
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze produkty

 

 •  
 •  
 •