Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Porada agrotechniczna: 22 395 66 66

rzepak

Uprawa rzepaku ozimego to wyzwanie dla każdego rolnika. Oczywiście podstawą prawidłowo prowadzonej plantacji jest agrotechnika, dzięki której stworzone są optymalne warunki wzrostu i rozwoju roślin. Lecz obecnie nawet najlepsza agrotechnika nie wyeliminuje zagrożeń, z jakimi rośliny rzepaku ozimego mogą spotkać się w czasie całego okresu wegetacyjnego.

Zagrożenia, które nie są wyeliminowane na czas, powodują straty ilościowe i jakościowe plonu.

Główne zagrożenia to:

  • chwasty,
  • szkodniki,
  • choroby.

Pełna ochrona rzepaku ozimego

Kliknij grafikę technologii, aby ją powiększyć.

technologia I 2017 technologia II 2017

Program ochrony rzepaku ozimego 2017

Poniżej prezentujemy Program ochrony rzepaku ozimego 2017 do obejrzenia online, w technologii Flash. Najlepszą jakość oglądania publikacji uzyskuje się w trybie pełnoekranowym. Wyjść z tego trybu można zawsze po naciśnięciu odpowiedniej ikony bądź naciśnięciu klawisza Escape (ESC) na klawiaturze.

Jeśli Twoje urządzenie nie obsługuje technologii Flash lub nie wyświetla Programu ochrony prawidłowo kliknij tutaj: Program ochrony rzepaku ozimego 2017

Instrukcja obsługi

Poniżej znajdziesz opis przycisków wykorzystywanych do przeglądania publikacji.

Dodatkowe informacje:
W każdej chwili możesz przejść do dowolnej części publikacji klikając ikonę SPIS TREŚCI a następnie z listy wybierając interesującą Cię pozycję.
Powiększać obraz możesz za pomocą odpowiednich ikon a także poprzez dwukrotne kliknięcie lewym przyciskiem myszy.
Tryb pełnoekranowy jest najwygodniejszą formą przeglądania publikacji, włączysz go używając odpowiedniej ikony. Wyjść z trybu pełnoekranowego możesz zawsze przez naciśnięcie klawisza ESC (Escape) lub odpowiedniej ikony.

Kontakt

Sienna 39,
00-121 Warszawa
22 395 66 60
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze produkty

 

  •  
  •  
  •