Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Porada agrotechniczna: 22 395 66 66

Program ochrony jabłoni

Polska jest jednym z najważniejszych producentów jabłek w Europie. Sady jabłoniowe na największych obszarach uprawia się w województwie mazowieckim, łódzkim, lubelskim i świętokrzyskim. Tam też uzyskuje się największe zbiory jabłek.

Sadownictwo w Polsce ulega ciągłym zmianom, idącym w kierunku koncentracji i specjalizacji produkcji. Sadownicy postawili na innowacyjność i poprawę całej infrastruktury, modernizując sady i wprowadzając nowe odmiany.

Pod względem wielkości areału uprawy najważniejsze odmiany to: Idared, Jonagold, Szampion, Golden Delicious, Gala, Ligol, Gloster.

W Polsce 41% całej produkcji owoców przeznaczana jest do przemysłu, zaś niecałe 60% stanowią jabłka konsumpcyjne. Na rynek krajowy trafi a corocznie ok. 500 tys. ton owoców, a na eksport około 1/3 całkowitej produkcji.

Intensywna produkcja owoców wymaga od sadowników dużej wiedzy i stosowania odpowiednich produktów w celu uzyskania wysokich plonów owoców dobrej jakości.

Kliknij grafikę technologii, aby ją powiększyć.

jabłoń technologia 2017

Program ochrony jabłoni 2017

Poniżej prezentujemy Program ochrony jabłoni 2017 do obejrzenia online, w technologii Flash. Najlepszą jakość oglądania publikacji uzyskuje się w trybie pełnoekranowym. Wyjść z tego trybu można zawsze po naciśnięciu odpowiedniej ikony bądź naciśnięciu klawisza Escape (ESC) na klawiaturze.

Jeśli Twoje urządzenie nie obsługuje technologii Flash lub nie wyświetla Programu ochrony prawidłowo kliknij tutaj: Program ochrony jabłoni 2017

Instrukcja obsługi

Poniżej znajdziesz opis przycisków wykorzystywanych do przeglądania publikacji.

Dodatkowe informacje:
W każdej chwili możesz przejść do dowolnej części publikacji klikając ikonę SPIS TREŚCI a następnie z listy wybierając interesującą Cię pozycję.
Powiększać obraz możesz za pomocą odpowiednich ikon a także poprzez dwukrotne kliknięcie lewym przyciskiem myszy.
Tryb pełnoekranowy jest najwygodniejszą formą przeglądania publikacji, włączysz go używając odpowiedniej ikony. Wyjść z trybu pełnoekranowego możesz zawsze przez naciśnięcie klawisza ESC (Escape) lub odpowiedniej ikony.

Kontakt

Sienna 39,
00-121 Warszawa
22 395 66 60
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze produkty

 

  •  
  •  
  •