Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Porada agrotechniczna: 22 395 66 66

Multimedia

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy nowe aplikacje na rok 2017, pozwalające na prawidłowy dobór naszych produktów, jak też aplikacje pomocnych w codziennej pracy.

Aplikacje ADAMA Polska są dostępne na komputery PC z systemem Windows oraz na urządzenia mobilne z systemem Android.

Aplikacje można pobrać bezpośrednio z naszej strony, aplikacje na system Android są dostępne również w sklepie Google Play. Aby pobrać wybraną aplikację skorzystaj z menu umieszczonego po lewej stronie.

aplikacje 2017

AGRO PORADA - program służący do prawidłowego doboru naszych preparatów w zależności od rodzaju i fazy rozwojowej uprawy oraz występujących zagrożeń

aplikacje 2017

AGRO SKANER - dwa w jednym! Uniwersalny czytnik wszystkich kodów QR i jednocześnie poradnik produktowy ADAMA. Po zeskanowaniu kodu z opakowania produktu ADAMA AGRO SKANER udostępni najważniejsze informacje dotyczące wybranego produktu: działanie, stosowanie, terminy, kalkulator dawek, następstwo roślin i bezpieczeństwo stosowania.

aplikacje 2017

Atlas chwastów, Atlas chorób, Atlas szkodników - przydatne aplikacje w postaci atlasów, pozwalające identyfikować występujące w uprawach zagrożenia.

aplikacje 2017

Katalog produktów ADAMA Polska - zawiera opis wszystkich produktów będących w naszej ofercie oraz przedstawia proponowane przez nas technologie ochrony poszczególnych upraw.

aplikacje 2017

Zbiór etykiet produktów ADAMA Polska - etykiety wszystkich produktów z naszej oferty w formie wygodnej w użyciu aplikacji.

aplikacje 2017

Zbiór kart charakterystyki produktów ADAMA Polska - karty charakterystyki preparatów będących w naszej ofercie.

aplikacje 2017

Wymagana jest wersja Androida od 4.0. Aby zainstalować aplikację na Androida pobraną ze źródeł innych niż sklep Google Play należy wejść w „Ustawienia” urządzenia zakładkę „Bezpieczeństwo” i odznaczyć „Nieznane źródła”, wówczas zezwolimy na instalację aplikacji.

Kontakt

Sienna 39,
00-121 Warszawa
22 395 66 60
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze produkty

 

  •  
  •  
  •